На Закарпатті розпочинають реалізацію проєктів-переможців наших Програм

Асоціація “Єврорегіон Карати – Україна” сьогодні на Закарпатті: тут розпочинають реалізацію проєктів-переможців наших Програм.

Щасливих переможців Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом» зібрали в Хустській районній раді для підписання грантових договорів.

Учасників заходу з цією важливою подією для Закарпаття привітала заступниця голови правління Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна”, керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч: «Сьогодні тут зібрались активні представники громад Закарпаття, які готові працювати над розвитком області. Радію, що окрім втілення місцевих ініціатив, вперше Закарпаття візьме участь у проєктах освітніх, культурних та медійних обмінів «Змінимо країну разом», завдяки чому ми покажемо наш регіон та побудуємо нові партнерські стосунки з східними областями».

«Тішимось, що багаторічна співпраця Асоціації з Закарпатською обласною радою щороку посилюється та створює додаткові можливості для громад області. Зокрема, цьогоріч Закарпатська обласна рада вперше фінансуватиме проєкти в рамках Програми «Змінимо країну разом», — зазначила Галина Литвин.

Дякуємо очільникам Закарпаття за підтримку та активну позицію щодо спільних ініціатив, які розвиватимуть потенціал цього краю. Окрема подяка за сприяння у організації сьогоднішнього заходу голові Хустської районної ради Назару Павлію. Усім переможцям бажаємо успіху на шляху до втілення ідей та натхненно  працювати #спільно_для_розвитку_Карпат !