Ми стартували: ювілейний V Форум місцевого розвитку у Трускавці розпочав свою роботу!

Ми стартували: ювілейний V Форум місцевого розвитку у Трускавці розпочав свою роботу!

Упродовж двох днів учасники заходу обговорюватимуть проблеми розвитку територіальних громад, зокрема гірських регіонів, перспективи українсько-польської транскордонної співпраці та співпраці у Карпатському регіоні, шукатимуть точки дотику для пошуку ефективних рішень задля успішного місцевого розвитку.

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять

“Серед ключових тем Форуму визначено розвиток громад, співпрацю в Карпатському регіоні та транскордонне співробітництво. Бажаю учасникам плідної роботи, нових знайомств, а також незабутніх вражень від перебування в одному з найгарніших куточків Львівщині – Трускавці, – побажала учасникам голова Львівської обласної ради, голова правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Ірина Гримак.

«Форум місцевого розвитку – це про реальність, сталість, а також про ідеї та стратегічні напрацювання щодо їх втілення. Реальність та сталість – бо тут порушуємо актуальні питання, які стосуються місцевого самоврядування, стратегій місцевого розвитку, наші спікери на різних рівнях працюють з цією проблематикою, тож можуть продемонструвати практичні кейси, надати пропозиції реальних рішень. Це вкрай важливо в контексті децентралізації та становленні спроможних громад», – наголосила Галина Литвин, виконавча директорка «Єврорегіон Карпати – Україна».

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

“Наша мета – це баланс відповідальності між органами місцевого самоврядування та державної владою, бо окремо не зможемо досягнути успіху. Тож бажаю плідних дискусій, діліться своїм досвідом позитивним чи не дуже, щоб спільно рухатися до успішного результату!” – привітав учасників Василь Лозинський, перший заступник Міністра розвитку громад та територій України.

Попереду у нас два дні плідних дискусій щодо перебігу реформи децентралізації, можливості та виклики для громад в контексті Європейського зеленого курсу, транскордонна тематика; перспективи розвитку вугільних територій; залучення фінансових ресурсів для розвитку територій, охорони довкілля та безпеки за участі представників уряду, органів місцевого самоврядування, партнерських та донорських організацій, народних депутатів.

Команда Асоціації бажає усім учасникам V Форуму місцевого розвитку плідної роботи, результативних обговорень та ефективних рішень для підвищення спроможності громад!