Можливості та виклики розвитку громад у контексті Європейського зеленого курсу

Якими є можливості та виклики розвитку громад у контексті Європейського зеленого курсу? Ще одне важливе питання, про яке дискутували під час тематичної панельної дискусії у межах  V Форуму місцевого розвитку.

Європейський зелений курс – нова політика розвитку Європейського Союзу і Україна теж не стоїть осторонь у розвитку в цьому напрямку.

«Енергоефективність – це одне зі стратегічних завдань не тільки в Україні, це світова тенденція. Наше завдання – формувати державну політику енергетичної ефективності. Працюємо над тим, щоб ринок енергоефективності в Україні був комфортний, еластичний і, головне, щоб він розвивався. Поставили ціль – 10 тис утеплених будинків в рік», – розповів під час дискусії Василь Лозинський, перший заступник Міністра розвитку громад та територій України.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, у приміщенні та текст «MICUEE po3Bи»

Учасники також обговорили можливості та виклики, які створює Європейський зелений курс для місцевого розвитку в Україні, а також практичні інструменти, які можуть допомогти у зеленій трансформації на місцевому рівні (урядова підтримка, бізнес-моделі, допомога ЄС, міжнародні фінансові інституції тощо).

#спільно_зробимо_більше

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні