Можливості створення та розвитку Карпатського бренду обговорювали на Економічному Форумі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

Розвиток Карпат – топ-тема для дискусій, зокрема й на міжнародних майданчиках.

Можливості створення та розвитку Карпатського бренду обговорювали на Економічному Форумі. Дискусію про нову філософію співпраці в регіоні модерувала виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.

Дискутували про Карпати Барбара Бартус та Тереза Памула, депутатки Сейму Республіка Польща; Давід Лясек, генеральний секретар Асоціації Єврорегіон Карпатський Польща; Шандор Колес, колишній Президент Карпатського фонду; Рафал Магрись, технічний директор EXATEL.

«Передумовами для створення і ефективного функціонування Карпатського бренду є багатосекторна співпраця на різних рівнях: від парламентської до міжмуніципальної; якнайширше залучення мешканців, бізнесу, туристичного сектору, громад, органів місцевого самоврядування, наукових інституцій та ЗМІ до просування цієї спільної ідеї; максимальне використання існуючих можливостей для розбудови туристичної і супровідної інфраструктури», – зазначила Галина Литвин.

Ми в «Єврорегіон Карпати – Україна» докладаємо максимум зусиль, щоб Карпати були у порядку денному на різних дискусійних платформах. Дуже важливо, аби всередині країни теж активно та ефективно лобіювали карпатське питання. Це неабияк зміцнить зацікавленість представників різних країн у ефективному використанні потенціалу регіону Карпат. Тож беремо до уваги сьогоднішні думки спікерів та працюємо #спільно_для_розвитку_Карпат