Можливості для громад Львівщини обговорювали під час круглого столу

Про можливості для розвитку громад Львівщини говорили сьогодні в рамках круглого столу на тему «Залучення міжнародної технічної  та фінансової допомоги для розвитку громад та територій».

На запрошення організаторів події – Центру розвитку “ЧАС ЗМІН” та Департаменту МТД та міжнародного співробітництва Львівської ОДА – участь у заході взяла керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Наталія Савка. Зокрема, Наталя Савка, розповіла учасникам про конкурси, які проводить Асоціація «Єврорегіон Карпати — Україна» в межах Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та Програми міжрегіональних обмінів «Змінимо країну разом».

«Чим активніше громади братимуть участь у грантових конкурсах та програмах, тим швидше вони зможуть вирішити нагальні проблеми, працювати над розвитком перспективних напрямків. Програми, які реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», дають можливість кожній громаді втілити абсолютно різні ідеї: покращити інфраструктуру, створити нові туристичні продукти, підвищити рівень безпеки чи якість медичних послуг, обмінятись досвідом чи створити нові партнерства», — зазначила Наталя Савка.

Дякуємо організаторам за інформативний захід та можливість поділитись своїм досвідом співпраці з активними громадами.