Менше часу на перетин кордону – більше для транскордонної співпраці

Менше часу на перетин кордону – більше для транскордонної співпраці.

Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” творить передумови для реалізації транскордонних проєктів, що модернізують дорожню інфраструктуру прикордонних територій. «Розширення регіональної дороги No 885 Перемишль – Германовіце – Державний кордон» – один із завершених великих інфраструктурних проєктів, результати якого можна не лише побачити на власні очі, а й випробувати за кермом автомобіля. Йдеться про реконструйовані дороги до планового пункту пропуску Нижанковичі-Мальховіце, які оглянули представники партнерів проєкту.

На зображенні може бути: небо, дорога та дерево

Важливість таких інфраструктурних проєктів полягає зокрема у перспективах, які відкриватимуть результати діяльності:

«За наявності добрих доріг є значно більші шанси отримати додаткові пункти пропуску між Україною та Польщею, що полегшить транскордонну взаємодію між обома країнами, а у перспективі сприятиме, щоб між Україною та країнами ЄС взагалі не було кордонів», – зазначає керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Наталя Савка.

Віримо, що завдяки модернізованим дорогам ми підвищимо рівень доступності українсько-польського прикордоння та зможемо втілити більше важливих ідей разом з колегами по ту сторону кордону.

На зображенні може бути: дорога