Меморіальні заходи та збереження місць поховань часів Першої світової війни

Асоціація “Єврорегіон Карпати-Україна” та друзі-партнери вийшли на фінішну пряму реалізації проєктів Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

Підводити підсумки приємно, бо результати вражають і справді надихають.

Проєкт «Велика війна: пам’ять в Карпатах» свої доробки та успіхи запрезентували в рамках круглого столу «Меморіальні заходи та збереження місць поховань часів Першої світової війни», який відбувся в Будинку воїна у Львові. Керівник проєкту Сергій Адамович, ідейна натхненниця Наталія Гасюк,  регіональні партнери Святослав Шеремета, Наталія Каблак та вся команда зуміли досягти фантастичних результатів!

Ділимося досягненнями:

  • створено облікову базу даних військових кладовищ, цвинтарів та солдат. Ознайомитися можна тут http://mp.if.ua/
  • упорядковано військові кладовища у Міженці на Старосамбірщині, у Блюдниках Галицького району Прикарпаття, у Мукачево на Закарпатті
  • розроблено та надруковано карти подій та локацій Першої Світової війни та території Карпат
  • встановлено 15 інформаційних таблиць

«Той випадок, коли реалізовані проекти будять цілу гаму емоцій. Але також і надихають на нові ідеї», – так прокоментувала почуте і побачене виконавча директорка Асоціації Галина Литвин.

Переконані, що всі будуть підводити підсумки реалізації проєктів так само піднесено та натхненно!

Дякуємо за таку можливість  Львівській обласній раді, Закарпатській обласній раді, Івано-Франківській обласній раді, Чернівецькій обласній раді, компанія ДТЕК та ОККО

А ще сподіваємося, що ви вже підготували проєктні заявки на новий конкурсний набір, який проводить Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку”, що реалізується спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою ОДА у рамках Програми секторальної підтримки – Підтримка регіональної політики України.

Нагадуємо, що дедлайн – 9 грудня!

Ця Програма – реальний шанс творити зміни!