Медіасніданок в Ужгороді

Ранок на Закарпатті Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” провела в компанії представників засобів масової інформації.

Спілкувалися та відповідали на запитання журналістів виконавча директорка Асоціації Halyna Lytvyn, представниця Міністерства розвитку громад та територій Valentina Moskalenko та депутат Закарпатської обласної ради Denys ManIryna Protsyk координувала спілкування та зробила його максимально комфортним.

Halyna Lytvyn коротко познайомила аудиторію з Асоціацією. Основну увагу приділила тим проєктам, які вже успішно реалізовані, в процесі реалізації чи стартують до кінця року на території Закарпатської області. А похвалитися маємо чим.
1️⃣9️⃣ проєктів-переможців Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад
2️⃣ великі проєкти в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine
5️⃣ малих проєктів в пріоритеті «СПАДЩИНА» від CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine

В продовдження теми Valentina Moskalenko розповіла про ще один проєкт, який реалізовує ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” спільно з Мінрегіон та чотирма карпатськими обласними державними адміністрацями – «Карпатська мережа регіонального розвитку», бюджетом 4️⃣8️⃣ млн грн. Він є потужним ресурсом підтримки громад та найбільшим з тих, які підтримує Міністерство.

Denys Man зі свого боку зміг поділитися досвідом співпраці органів місцевої влади та місцевого самоврядування з Асоціацією. А ще говорив про пріоритети розвитку регіону та виклики, з якими стикаємося і спільно боремося.

Дякуємо представникам VaroshМ-Студіо , Перший КабельнийНовини Закарпаття – Карпатський Об’єктив за цікавість та спілкування. Сподіваємося на подальшу активну комунікацію.

Як підсумувала Halyna Lytvyn: «Немає депресивних територій, є депресивні люди».

Ніякої депресії, працюємо спільно для розвитку Карпат!