Львівська обласна рада підтримала два звернення, ініційовані членами Асоціації “Єврорегіон Карпати — Україна”

На сесії Львівської обласної ради депутати підтримали звернення, які ініціювали члени Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” під час Загальних Зборів:

  •  Звернення до Верховної Ради України щодо необхідності прийняття законопроєкту «Про управління відходами». Прийняття цього законопроєкту вирішить низку проблем, пов’язаних зі збиранням та захороненням твердих побутових відходів на території Львівщини, стане підґрунтям для законодавчого запровадження системи відповідальності виробника продукції, у результаті споживання чи використання якої утворюються відходи, значно знизить обсяги відходів, які спрямовуватимуться на полігони та звалища, що сприятиме поліпшенню стану навколишнього природного середовища та здоров’я людей.
  • Звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Порядку відбору проєктів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, які будуть реалізовані в рамках програми «Велике будівництво». Зокрема, звернення стосується умов участі в програмі «Велике будівництво», адже постановою передбачено, що допускаються проєкти, які включають роботи з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини лише державної форми власності, що позбавляє пам’ятки, що перебувають у комунальній власності територіальних громад, можливостей належного збереження та розвитку.

Усім обласним радам ми вже скерували листи із проханням також підтримати зазначені звернення. Сподіваємось, що Верховна Рада України та уряд дослухаються до звернень та приймуть відповідні рішення.