Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» отримала сучасне обладнання

Виконавча директорка Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин взяла участь в урочистій церемонії передачі каталогу медичного обладнання Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні паном Кураі Такаші представникам Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ».

Завдяки ефективній співпраці з Асоціацією ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» отримала апарат ШВЛ, напівавтоматичний біохімічний аналізатор у комплекті із термостатом на 18 пробірок, гематологічний аналізатор крові, автоматичний аналізатор газів та електролітів крові, та чотири монітори пацієнта. Проєкт реалізовано в рамках Програми Уряду Японії «КУСАНОНЕ».

Днем раніше виконавча директорка Асоціації взяла участь у зустрічі голови Львівської обласної ради Олександр Ганущин з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураєм.

Під час зустрічі основний акцент зробили на успіхах співпраці Асоціації та Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine в рамках Програми КУСАНОНЕ. Завдяки цій Програмі було придбане сучасне медичне обладнання для Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит.

Також Галина Литвин презентувала проєкт ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”, поданий цьогоріч для отримання грантової допомоги на придбання реабілітаційного обладнання для Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

Загальна фінансова допомога по проєкту ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» склала 77,544 доларів США. Починаючи з 2002 року в Україні в межах програми «КУСАНОНЕ» реалізовано 138 проектів на суму понад 9,79 млн. дол. США у галузях охорони здоров’я, освіти, соціального добробуту тощо.