Любите загадки і ребуси? Тоді запрошуємо взяти участь в квесті Бориславом

єЛюбите загадки і ребуси? Тоді запрошуємо взяти участь в квесті Бориславом.

Незвичний формат для мандрівки, цікавий спосіб популяризації спадщини та можливість зацікавити більше туристів — усе це про розроблену гру-квест в межах проєкту «Нафтова спадщина діяльності Ігнація Лукасевича».

16 листопада для медійників та туроператорів у Бориславі відбудеться презентація та перше проходження квесту. Учасники зможуть познайомитись з історією міста, дізнатись цікаві факти про видатних постатей та відвідати об’єкти, пов’язані із нафтовою спадщиною. Ну все, більше ні слова.

Заінтригували? Тоді ловіть можливість стати першопрохідцями квесту та швидше реєструйтесь на участь у квесті: https://forms.gle/SPiR7hEj3yqztMm37

Кількість місць на захід обмежена, проте зовсім скоро квест буде у відкритому доступі для всіх зацікавлених. Обов’язково дочекайтесь!

Проєкт «Нафтова спадщина діяльності Ігнація Лукасевича» реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україа» у партнерстві з Підкарпатським воєводством за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму Польща – Білорусь – Україна.