Круглий стіл «Додаткові можливості для розвитку громад»

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Як підвищити спроможності громад щодо залучення міжнародної технічної допомоги та коштів бюджетних програм? Про це і не тільки спілкувалися під час круглого столу «Додаткові можливості для розвитку громад».

На запрошення організаторів круглого столу – Департаменту МТД та міжнародного співробітництва Львівської ОДА – досвідом проєктної діяльності Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» поділилась виконавча директорка Галина Литвин. Зокрема, розповіла про ключові етапи підготовки та управління проєктами міжнародної технічної допомоги:  від генерації ідеї до процесу закриття проєкту. А також залишила учасникам-представникам громад підказки-чек-листи, за якими можна звіряти наскільки успішно підготовлені та реалізуються проєктні заявки.На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

«Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» має великий досвід як залучення коштів міжнародної технічної допомоги, так і надає гранти для підтримки ініціатив громад, тому з задоволенням ділимося власним досвідом і з точки зору реципієнта, і донора коштів. Бачимо, що є запит на проведення навчань, допомогу у підготовці проєктів та пошуку партнерів. Ми готові у співпраці з Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою допомагати громадам у зазначених питаннях» – зазначила Галина Литвин.

Переконані, що сьогоднішня інформативна зустріч надихне представників громад на якісні проєкти, зокрема і на наш Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 2.0. Нагадаємо, набір триває до 18 червня.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні