Красиві кадри та історія дерев’яних церков Мармарощини

Красиві кадри та історія дерев’яних церков Мармарощини. Приготуйтесь, буде дуже цікаво!

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», реалізуючи проєкти, що популяризують дерев’яні храми Карпат, створює можливість для туристів дізнатись більше про багату сакральну спадщину. Таким чином, ми показуємо красу і неповторність давніх церков, які зберегли свій автентичний вигляд до сьогодні. Побачити на власні очі пам’ятки сакральної архітектури усі охочі можуть завдяки розробленому маршруту Карпатський шлях дерев’яної архітектури.

Тішимось, що дерев’яні церкви карпатського регіону цікавлять мандрівників не менше, ніж старовинні замки. Про кілька дерев’яних церков Мармарощини – історичного регіону Карпат – розповідає та показує Ігор Мартинів у своєму відеоблозі. Мандрівник долає цікавий маршрут закарпатськими селами, відвідує церкви та показує їх красу з усіх сторін, і навіть з висоти пташиного польоту. Переконані, що відео буде цікаве не лише любителям активного відпочинку, а й поціновувачам якісної картинки. Приємного перегляду!

Відео створено в рамках проєкту «Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини», який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» спільно з Підкарпатською Регіональною Туристичною Організацією за фінансової підтримки Європейського Союзу в Програми Польща – Білорусь – Україна.