«Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році

Міністерство розвитку громад і територій оголошує початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році. Партнером з проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

 

Заявки можуть подавати  органи місцевого самоврядування всіх рівнів. Завдання Конкурсу – зібрати найкращі практики та проєкти з усієї України, щоб популяризувати та мультиплікувати їх. Це гарна можливість як поділитися своїми здобутками, так і знайти нові цікаві ідеї.

Цьогоріч переможців обиратимуть в таких категоріях:

  • «Влада та громада: інформування, діалог, участь»
  • «Покращення якості надання освітніх послуг»
  • «Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища»

Заявки приймаються до 25 серпня. Є достатньо часу, щоб все правильно оформити, але ми рекомендуємо не зволікати, тим паче, що в умовах карантин для такої роботи є достатньо часу.

Детальна інформація про конкурс – за посиланням.

 

Асоціація «Єврорегіон карпати-Україна» в 2019 році отримала відзнаку за Програму підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується спільно з Львівською обласною радою, Закарпатською обласною радою, Івано-Франківською обласною радою та Чернівецькою обласною радою. Також порадували і наші члени, Сокальська районна рада та Зимноводівська ОТГ, чиї проєкти також були серед найкращих минулого року.

Сподіваємося, що в 2020 році яскравих проєктів буде ще більше.