Корисною інформацією про програму «Велика реставрація» сьогодні поділились з представниками громад Прикарпаття

Корисною інформацією про програму «Велика реставрація» сьогодні поділились з представниками громад Прикарпаття.

З ініціативи відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбувся онлайн-тренінг з підготовки заявок на конкурс проектів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини в рамках програми «Велике будівництво». Виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин розповіла, зокрема, про:

–           вимоги до подавачів та ключові умови конкурсу,

–           структуру проєктної заявки,

–           те, на які критерії звертатимуть увагу при відборі проєктів.

«Часу для подачі проєктів до Міністерства культури та інформаційної політики України залишилося зовсім мало, тож бажаю усім зацікавленим натхнення до “фінального ривка”, якісних проєктів, радості від перемог, а усім нам – об’єктів культурної спадщини, не лише красивих за формою, але і наповнених реальним змістом, зрозумілим і громадам, і відвідувачам» – додала Галина Литвин.

Для всіх, хто пропустив тренінг, але хотів би також дізнатись більше про програму маємо хороші новини. Сьогоднішня презентація у відкритому доступі, тож ознайомитись із важливою інформацією Ви можете за посиланням: https://cutt.ly/VelykaRestavracija