Концерт духовної музики в селі Чорноголова

На пагорбі, віддалено від головної дороги в селі Чорноголова на Закарпатті розташована дерев’яна церква Святого Миколи Чудотворця. У цій мальовничій локації Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» провела ще один концерт духовної музики.

«Одним із ключових напрямків діяльності Асоціації є розвиток Карпат, зокрема це стосується історико-культурної спадщини регіону. Сьогоднішній концерт — ще одна нагода показати унікальні сакральні споруди Карпат та наголосити на важливості їх збереження в автентичному вигляді», — привітала відвідувачів концерту керівниця Асоціації Наталя Савка.

Традиційно на початку заходу для гостей провели екскурсію Церквою, розповіли її історію, зокрема про те як, з чого і коли будували храм, а також показали іконостас, який зберіг свій вигляд з 18 століття. Після цього, академічний камерний хор Cantus Choir подарував відвідувачам незабутні враження, виконуючи твори духовної музики.

Концерт організовано в рамках проєкту  «Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини”, який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» та Підкарпатська Регіональнa Туристична Організація за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.