Колочавська громада придбала сміттєвоз в рамках проєкту, підготовленого разом з командою Асоціації

Тішимось результатам, яких досягають члени Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» завдяки нашій тісній співпраці.

Ми завжди готові допомагати нашим членам у підготовці проєктів, надавати консультації та забезпечувати підтримку, аби важливі для мешканців Карпат ідеї були реалізовані. Одна з таких ідей стосується вирішення проблем зі збором та утилізацією твердих побутових відходів на природо-заповідних територіях.

Аби вберегти екологію Карпат, ми спільно з Колочавська територіальна громада працювали над проєктом «Заходи з впровадження сортування та утилізації сміття в природно-заповідних зонах Карпат», який отримав фінансування від Мінрегіон.

Сьогодні проєкт уже дав перший важливий результат: громада придбала новий сміттєвоз. Окрім цього в межах проєкту придбають та встановлять мобільну сортувальну лінію, гідравлічний прес з механізмом склобою, облаштують 15 сміттєвих майданчиків, а ще буде напрацьовано концепцію утилізації ТПВ в умовах природних заповідних зон, зокрема національних природних парків та організовано низку заходів щодо підвищення рівня екологічної свідомості мешканців громади.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст «FAUN DAF AM7897EK»

Вітаємо голову Колочавської ОТГ Василя Худинця та всіх мешканців громади з вдалим стартом проєкту. Разом маленькими кроками ми протидіємо загрозі сміттєвої екологічної катастрофи. Віримо, що #спільно_зможемо_більше