Карпатський фестиваль Фольк-Арт – спільна культурна спадщина Карпат

Карпати – це не просто гори, але й велике джерело культурних багатств та фольклору.

Команда Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” продовжує досліджувати спадщину прикордоння, а також популяризувати традиційну культуру, яка має переважно спільні карпатські корені.

6-7 травня в Музеї народної культури в місті Кольбушова (Польща) відбудеться дводенний фестиваль FolkArt, який організовуємо спільно з нашими партнерами – Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna.

Під час заходу відбудуться 2 концерти, лекції та майстер-класи, які популяризують багатство та розмаїття традицій на польсько-українському прикордонні.

Покращення туристичної привабливості польсько-українського прикордоння завдяки популяризації місцевих традицій, фольклору та традиційних ремесел, що становлять культурну спадщину Карпат – мета проєкту «Карпатський фестиваль Фольк-Арт – спільна культурна спадщина Карпат», який реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати-Україна» спільно з Підкарпатською Регіональною Туристичною Організацією за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму Польща – Білорусь – Україна.

Програма фестивалю за посиланням: https://cutt.ly/FolkArt