Карпатські ініціативи стартують на Буковині

Продовжуємо активну роботу, аби #карпатські_ініціативи стартували на Буковині

Сьогодні з важливим завданням — дати старт реалізації ще 10 проєктів-переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад 2021 — команда Асоціації у Чернівцях. За участі голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка, заступника голови Чернівецької обласної ради Миколи Гуйтора, директора Агенції регіонального розвитку Чернівецької області, депутата Чернівецької обласної ради Олексія Грушка та представників організацій-переможців відбулось підписання грантових договорів.

«Громади Чернівецької області проявили свою активність у цьогорічних конкурсних наборах Програми, що в свою чергу підкреслює важливість ініціативи Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” для місцевого розвитку громад», — наголосив Олексій Бойко.

З офіційним початком реалізації проєктів привітала учасників заходу виконавча директорка Асоціації Галина Литвин: «Радію за кожну ідею, яка буде втілена у Чернівецькій області завдяки підтримці Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна». Грантові договори підписано, тож відтепер успіх проєктів залежить лише від вас. Ми бажаємо усім якісної роботи та крутих результатів для розвитку громади, області та Карпатського регіону загалом».

Зазначимо, що у Чернівецькій області цьогоріч за кошти державного бюджету буде реалізовано 10 проєктів на загальну суму гранту 2,3 млн грн.