Карпатські ініціативи в дії

Виконавча директорка Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” Галина Литвин та голова Радехівська Районна Рада Марія Климочко підписали першу грантову угоду у рамках програми підтримки ініціатив місцевих громад. Програма реалізується ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” у співпраці з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними радами, компаніями ДТЕК – DTEK і ОККО.

Першим щасливчиком став міжобласний проект «Презентація автентичної карпатської кухні як історичного скарбу України та частини кулінарної спадщини Європи», що буде спільно реалізований Радехівською та Вижницькою районними радами та ГО «Ми в дії».

Проект «Презентація автентичної карпатської кухні як історичного скарбу України та частини кулінарної спадщини Європи» загальним бюджетом 329 500 грн. Метою проекту є відновлення та пропагування українських автентичних страв місцевої кухні західних регіонів. Також планується створення унікального гастрономічного туристичного маршруту між сусідніми регіонами Львівщини, Івано-Франківщини та Буковини, шляхом участі у регіональних фестивалях.

В рамках проекту також планується розширення Західноукраїнського Фестивалю «Куховарня RadoFest», який цьогоріч буде проведено втретє.

Віримо в смачну та успішну реалізацію проекту!