Карпатські ініціативи в дії. Підписуємо перші договори на Закарпатті!

Виконавча директорка Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”Halyna Lytvyn сьогодні перебуває на Закарпатті, де відбувається підписання 4️⃣ грантових угод у рамках підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

«Колочава туристична» – проект, поданий Колочавською сільською радою, загальною вартістю 360 000 грн. Основна мета проекту – покращення туристичної привабливості та промоція території.

«Збереження та промоція паркових зон міста Ужгорода», який буде реалізовуватися Благодійним фондом розвитку транскордонного співробітництва та спеціальних економічних зон. Метою проекту є популяризація міських зелених природних зон, парків і скверів через благоустрій парку «Боздоський», що в місті Ужгород. Бюджет проекту 314 400 грн.

«Розвиток і поширення культури і традицій Турянщини через відновлення старовинних музичних інструментів» – проект спрямований на відродження таких інструментів, як бубни, цимбали, сопілка на території Перечинського району Закарпатської області. Також передбачена промоція фольклору краю та народного одягу. Вартість проекту – 107 400 грн.

«Латориця – особлива зона уваги нашої громади. За чисте довкілля». Проект розроблений з метою створення ефективної системи збереження якості питної води через підвищення надійності та ефективності роботи очисних споруд та мінімізація впливу на довкілля стоків у річку Латориця в межах міста Свалява Закарпатської області. Загальний бюджет – 497 552 грн. Свалявська районна рада

Всі проекти різні, але точно дуже важливі. Попереду ще дуже багато спільної роботи і важливих подій.

Слідкуйте за нашою сторінкою і першими дізнавайтеся чим живе Карпатський єврорегіон.