Кадри другого велопробігу Розточчям у відеоролику

Цей відеоролик міг би стати трейлером до фільму про пригоди велосипедистів, але насправді – це кадри нашого велопробігу Розточчям.

Львів – Домажир – Івано-Франкове – Верещиця: маршрут, який із задоволенням подолали учасники велопрогулянки. Такий вид відпочинку – це не лише про спорт. Це цікавий і небанальний спосіб провести вільний час, знайти нових друзів, які підкажуть, як новачкам підкорити «двоколісного друга», відвідати мальовничі місця та насолодитись красою осені.

Ми уже плануємо нову велопрогулянку разом із Bike Sport Active та Управлінням туризму та курортів Львівської ОДА. Згодом розповімо деталі нової поїздки, а поки переглядайте відео з велопрогулянки та слідкуйте за анонсами подій на нашій сторінці. У листопаді буде багато цікавого!

Відеоролик тут 😉

Захід організовано в межах проєкту “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”, що реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з гміною Замость, Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Яворівським національним природним парком, Любельським воєводством, Розточанським національним парком за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми ТКС Польща – Білорусь – Україна.