Ініціатива Made in Karpaty набирає обертів: сьогодні презентуємо її на Івано-Франківщині

Наша ініціатива Made in Karpaty набирає обертів: сьогодні презентуємо її на Івано-Франківщині.

Підтримка локальних виробників Карпатського регіону, збереження та поширення ремесел гірських територій – ключова мета ініціативи Made in Karpaty. Про ідею проєкту та перспективи для виробників розповіла виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин. Під час зустрічі з товаровиробниками Косівщини Галина Литвин наголосила на інструментах, які пропонує Асоціація для промоції унікальних карпатських товарів.

May be an image of 1 особа, стоїть та у приміщенні

Зокрема це розміщення продукції товаровиробників на онлайн-платформі Made in Karpaty. Таким чином, ми станемо тією ланкою, яка допоможе покупцю знайти товар з Карпат, не виходячи з дому, а виробнику привабити потенційних клієнтів.

Окрім цього, Асоціація планує провести конкурс мікрогрантів для суб’єктів підприємницької діяльності, а це чудова можливість отримати фінансову підтримку на придбання обладнання чи консалтингові послуги.

Ми відкриті до співпраці та готові підтримувати карпатських локальних виробників. Якщо Вас зацікавила пропозиція, заповнюйте реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/KLowsNg8JhBB2QR89

Підписуйтесь також на сторінки Made in Karpaty у соцмережах:

https://www.facebook.com/madeinkarpaty.shop

https://www.instagram.com/madeinkarpaty/