Інформаційний семінар у Львові

Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” з приємністю презентувала повному залу представників самоврядних органів, ОТГ, громадських організацій, благодійних організацій, комунальних установ області можливості, які для них відкриті вже сьогодні.

Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин презентувала Програму підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, а також заохотила всіх подаватися на третій конкурсний набір від CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine. Звичайно, що власного досвіду маємо вже немало, тому було декілька лайфхаків та інсайдів.

Про всі тонкощі написання проєктної заявки, реалізації та звітування в рамках карпатських ініціатив розповіла менеджерка програм Ірина Луцюк.

Наші друзі Асоціація Місцевих Рад “Ради Львівщини” запрезентували конкурс міжмуніципальних проєктів, який стартує зовсім скоро. А експерт Тарас Баранецький навів приклади успішних та проблемних кейсів.

Менеджерка Асоціації Роксоляна Ременяк познайомила присутніх з Український культурний фонд та тими численними можливостями, які сьогодні відкриті для активних та креативних.

Ми здали вам всі явки і паролі. Сподіваємося, що також надихнули своїм прикладом та прикладом наших партнерів.

Віримо у успіх кожного! Будьте активними!