ІДЕАЛЬНА ПОЇЗДКА ДО РІЧКИ

Різноманітний український ландшафт з численними природними красотами – ідеальний вибір для прогулянки на велосипеді.  Тут ви обов’язково знайдете відповідний маршрут для себе, своєї сім’ї і друзів.

Приїжджайте до річки Стрв’яж покататися вздовж неї на гірському велосипеді й відчуйте неймовірну свободу. Вас очікують круті спуски й різноманітна місцевість, повітря, яке переповнює груди, коли мчиш вниз вузькою стежкою. Природа річки настільки різноманітна, що навіть не дуже досвідчені велосипедисти знайдуть маршрути собі під силу. Це гарний спосіб зблизитися з природою, познайомитися з затишними куточками регіону та оцінити гостинність місцевих жителів.

Упорядковані та вельми різноманітні велосипедні маршрути вздовж річки – гордість місцевості. Вони приведуть вас до найбільших скарбів природи та культури, ви познайомитеся з особливостями місцевої кухні, поспілкуєтеся з привітними місцевими жителями.  Шляхів безліч – і всі вони варті того, щоб вирушити в дорогу. Ви готові?

За останні кілька років інтерес до велотуризму біля річки різко зріс.  Завдяки різним ідеям, втіленим як на державному, так і на місцевому рівні, річка стає популярним напрямком велотуризму.  Ви можете вибрати один або декілька національних веломаршрутів, спеціально спроєктованих для тих, хто хоче подорожувати, але не любить завантажених автодоріг.  Відкрийте для себе чудові краєвиди, природні та культурні пам’ятки, мальовничі села на добре організованих маршрутах різного рівня складності, що підходять як для приємної сімейної поїздки, так і для пригодницького туру для любителів гострих відчуттів.

Якщо вам набридла буденність і потоки гучних машин, з´явилось бажання змінити оточення, то найкращим рішенням буде вирушити на природу з наметами, польовою кухнею, гірким димком від вогню, що згасає