Форум Карпатського Єврорегіону «Карпати 2030»: підсумки та ключові результати

Насиченим на події видався Форум Карпатського Єврорегіону «Карпати 2030». Підведемо короткі підсумки:

  • Розпочали роботу з дискусійної панелі «Quo Vadis, Карпати?». Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олег Коцюба обговорили перспективи та напрямки розвитку гірських територій до 2030 року. Важливо, що кожен зі спікерів відзначив величезний потенціал украї̈нських Карпат, який потрібно ефективно використовувати та висловили готовність далі працювати для розвитку регіону.
  • Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин презентувала підсумки діяльності та здобутки Асоціації за 2016-2020 роки.
  • Члени Асоціації поділились власним досвідом співпраці з Асоціацією у сфері реалізації проєктів Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, Програми підтримки міжрегіональної співпраці “Змінимо країну разом”, проєктів у сфері збереження та промоції культурної спадщини, транскордонного співробітництва.
  • Урочисто підписали декларації про партнерство для спільної підготовки і реалізації проєкту “Безпечні Карпати” між Львівською, Закарпатською облрадами і Асоціацією «Єврорегіон Карпати — Україна». Підготовка проєкту здійснюється спільно з ГУ Національної поліції у Львівській, Закарпатській і Івано-Франківській областях, а також проєкту “Живий музей Карпат” між Львівською обласною радою, Вижницькою, Сколівською районними радами, Колочавською сільською радою та Асоціацією «Єврорегіон Карпати — Україна».
  • Дали старт реалізації проєктів Вижницької районної та Вижницької міської ради, що стали переможцями в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.