А давайте помандруємо українсько-польським прикордонням

Карпати – це територія, культурну спадщину якої створили різні етнічні групи. Сьогодні цей чарівний край розділений кордоном на польську та українську частини, але ми все ще відчуваємо тут дух його колишніх мешканців. Ремесла, музика, кухня та архітектура утворюють спільну культурну спадщину.

Наше завдання розповісти про привабливість польсько-українського прикордоння , відкрити  нові туристичні пропозиції, показати, що у традиції можна вдихнути нове життя та знову зробити їх модними.

Тож на кілька секунд зануримось у давнину та пригадаємо чим займались наші пра- бабці та дідусі.

Доторнімось до м’якої глини, яка під руками перетворюється на посуд

 

Відчуймо аромати духмяної випічки – хали чи прозяків

 

Помедитуймо під час виготовлення квітів з цигаркового паперу чи вишивання.

 

Промоційні ролики – один із заходів проєкту “Карпатський фестиваль Фольк-Арт – спільна культурна спадщина Карпат”, який ми сьогодні завершуємо реалізовувати. Тож пропонуємо знайти 3 хвилини часу та поринути  у світ зникаючих ремесел.

Проєкт «Карпатський фестиваль Фольк-Арт – спільна культурна спадщина Карпат» реалізується Асоціацією Єврорегіон Карпати – Україна» у співпраці з Підкарпатською регіональною туристичною організацією   та фінансується Європейським Союзом в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна.

Відповідальність за зміст даних відео несе Підкарпатська регіональна туристична організація, відеоматеріал у жодному випадку не може вважатись відображенням офіційної позиції Органу управління Європейського Союзу чи Спільного технічного секретаріату «Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014–2020»