Фінансові інструменти для розвитку громад: можливості від Асоціації презентували у Космачі

Інструменти для розвитку територіальних громад, в тому числі можливості залучення додаткових коштів від Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», обговорили у Космачі.

Голів територіальних громад Прикарпаття сьогодні об’єднали в межах конференції «Співробітництво та місцевий розвиток територіальних громад Прикарпаття» Агенція розвитку ОТГ Прикараття та Космацька сільська рада. На запрошення організаторів, виконавча директорка Асоціації Галина Литвин поділилась досвідом залучення фінансової допомоги – зокрема для реалізації 16 транскордонних проєктів та 4 проєктів в межах програми підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України;

розповіла про ініціативи Асоціації для підтримки розвитку громад – Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 2.0, що триває зараз та ініціатива Made in Karpaty, що фінансуватиме проєкти для підтримки локальних виробників карпатського регіону.

«За роки діяльності Асоціації ми здобули чималий досвід, як отримувачі коштів для реалізації проєктів. Сьогодні ми не тільки реалізуємо свої проєкти, а й даємо такі можливості громадам, завдяки донорським програмам Асоціації. Варіантів, як залучити фінансовий ресурс є достатньо, головне мати бажання та бути готовим до праці для розвитку своєї громади», – зазначила Галина Литвин.