Фінансові інструменти модернізації дорожньої інфраструктури в Польщі та Україні

У Львові відбувся тренінг “Фінансові інструменти модернізації дорожньої інфраструктури в Польщі та Україні” від ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”. Тренінг сфокусувався на представленні фінансових джерел для реалізації проєктів модернізації дорожньої інфраструктури в Україні та Польщі, а також детальному описі алгоритму залучення коштів для впровадження таких проєктів.

Учасникам тренінгу було презентовано програми у сфері дорожнього господарства представлені Департаментом дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА, які діятимуть у 2020 році, а також особливості проведення закупівель, прозорість та підзвітність дорожнього сектору. Представники Підкарпатського управління воєводських доріг в Ряшеві поділилися досвідом програм фінансування дорожнього господарства в Польщі.

Захід відбувся у рамках проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури” , що реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві у рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine і фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу.

Уже у 2020 році, в результаті реалізації цього проекту буде відремонтовано 19,1 км дороги Мостиська – Краківець, що сполучає пункти пропуску через державний кордон між Україною та Республікою Польща, “Шегині-Медика” і “Краківець – Корчова”.