Ефективна транскордонна співпраця – одна з тем дискусій на Форумі місцевого розвитку

Продовжуємо активно працювати на V Форумі місцевого розвитку: обговорюємо важливі питання, які стимулюють розвиток громад та територій. Одна з таких можливостей – це ефективна транскордонна співпраця.

Як сформувати та підтримувати транскордонне партнерство, яке призведе до досягнення планованих проектами результатів?

Які уроки реалізації проектів треба врахувати при підготовці заявок у рамках нового програмного періоду 2021–2027 років?

Як пандемія COVID-19 вплинула на транскордонне співробітництво?

Ці та інші питання обговорювали у межах панельної дискусії: «Програма транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020»: засвоєні уроки».

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять та люди стоять

Програма транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 вже понад 17 років підтримує транскордонні ініціативи у таких пріоритетах як доступність, охорона здоров’я, безпека, культурна спадщина, довкілля, туризм і є ще однією можливістю для ефективного розвитку карпатських громад.

“Для мене Програма ТКС Польща – Білорусь – Україна 2014-2020- це про взаємодію, партнерства та комунікації. Це не про збудовані дороги чи відремонтовані будівлі. Це саме про налагодження співпраці та створення передумов для такої співпраці. Covid-19 вніс суттєві правки у терміни та способи реалізації проєктів, але тут ми змогли відчути, зокрема, якою важливою є комунікація. Дякую програмі за розуміння, бо в тісній взаємодії та комунікації ми знайшли спосіб як реалізувати проєкти в інших формах, використовуючи сучасні технології. І партнерська взаємодія у межах Програми, надихнула нас в Асоціації продовжувати таку співпрацю уже в межах інших проєктів і це ще один позитивний результат”, – зазначила Галина Литвин, виконавча директорка Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”.

Продовжуємо працювати! #спільно_зможемо_більше