Другий день фестивалю Дні Карпатської культури

«Файно набувались», зустрілись з поціновувачами Карпат та яскраво провели ці два дні на Косівщині в рамках фестивалю Дні Карпатської культури.

Другий день фестивалю можна описати словом «гуцульський». Вчора гості фестивалю мали можливість розгледіти деталі традиційного гуцульського строю та надихнутись особливими візерунками на одежі та аксесуарах на етно-дефіле «Лудинє Фамілія». Окрім традиційного вбрання та прикрас, продемонстрували також і новий погляд на ці автентичні речі: частина дефіле була присвячена сучасним моделям з елементами народного.

Завершували вечір насолоджуючись театральним мистецтвом. Актори Франківський драмтеатр подарували усім глядачам неймовірні враження від вистави «Гуцулка Ксеня». А особливості виставі додала й локація, адже усе дійство відбувалось під карпатським зоряним небом. Це було вражаюче!

Галина Литвин, виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» та ініціаторка фестивалю зазначила: «Коли я задумувала Дні Карпатської культури – хотіла, щоб цей захід став місцем зустрічей, місцем сили та натхнення розвивати наші Карпати. Тішуся, що сьогодні ця мрія стала реальністю – разом з нашими друзями та партнерами створили подію, яка стала святковим подарунком для мешканців Косова і, впевнена, стане ще одним туристичним магнітом Карпат».

Дякуємо усім відвідувачам та учасникам фестивалю за енергію, якою ви поділились з нами, адже зацікавлені очі та посмішки на обличчях надихають нас на нові ідеї та ініціативи, що відкривають культуру Карпат.