Досвідом реалізації проєкту, підтриманого Міжнародним Вишерадським Фондом поділились на конференції

Кожен проєкт, що реалізує Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” – це безцінний досвід, який ми використовуємо для нашої ефективної діяльності.

Особливу цінність для нас мають перші проєкти, завдяки яким у Асоціації з’явились нові можливості, надійні партнери та ідеї щодо розвитку Карпатського регіону, які ми втілюємо сьогодні. Зокрема, такий досвід нам приніс значущий проєкт, який ми втілювали у 2013-2014 роках за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду – Мережа місцевого розвитку Карпатського Єврорегіону.

На запрошення Генерального консула Республіки Польща у Львові Елізи Дзвонкєвіч в рамках конференції, присвяченої завершенню головування Польщі у Вишеградській четвірці, Галина Литвин поділилась досвідом реалізації цього проєкту. «Проєкт «Мережа місцевого розвитку Карпатського Єврорегіону» дав значний поштовх нашій діяльності: сформовані партнерства дозволили отримати перемоги в конкурсах CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine, спільно з Мінрегіон стартувати із Карпатською мережею регіонального розвитку, і успішно з 2018 року підтримувати ініціативи місцевих карпатських громад», – наголошує Галина Литвин.

Дякуємо за запрошення до участі у сьогоднішній конференції, цікаві дискусії та можливість обмінятись новими ідеями з колегами аби спільно працювати у напрямку розвитку Карпат.