Досліджуємо традиції вівчарської культури та презентуємо трейлер до промоційного фільму

Продовжуємо відкривати багату традиціями культуру вівчарства.

Команда Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” взяла участь у майстер-класах, що проводили наші партнери з Асоціації з Розвитку та Промоції Підкарпаття “Pro Carpathia” в рамках спільного проєкту «Шлях волоської культури у польсько-українському прикордонні». Відкривати цю культуру надзвичайно цікаво, адже традиції, побут та ремесло вівчарів у Карпатах – унікальні! Нещодавно ми показували польським колегам процес створення трембіт – традиційного музичного інструменту вівчарів, а тепер, завдяки партнерам, дізнались особливості процесу виготовлення сирів, про різновиди регіональних орнаментів та про техніки ткацького ремесла.

Про ці та інші звичаї вівчарської культури зовсім скоро усі охочі зможуть також дізнатись, переглянувши наш промоційний фільм «Там, де до сонця близько: традиції вівчарства». Ми дуже хочемо через фільм передати особливу атмосферу, розповісти, як проходить день вівчаря та надихнути Вас приїхати в гори побачити як живуть ці традиції сьогодні! А поки пропонуємо переглянути невеличкий трейлер до фільму, аби отримати порцію натхнення від красивих локацій, мальовничих гір та пухнастих овечок.

Проєкт «Шлях волоської культури у польсько-українському прикордонні» реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та Асоціації з Розвитку та Промоції Підкарпаття “Pro Carpathia” за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна.