Для реалізації проєкту Асоціації з обласного бюджету виділять 469 тис. грн

Для реалізації проєкту Асоціації «Єврорегіон Карпати —Україна» з обласного бюджету виділять 469 тис. грн.

Йдеться про підтримку проєкту з вдосконалення світлового обладнання в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької у Львові. Ідея, напрацьована нами у співпраці з колективом театру, здобула перемогу у конкурсі проєктів в рамках програми «Кусаноне». За майже 3 млн грн – загальна вартість проєкту – у театрі модернізуємо освітлення, зокрема буде придбано та встановлено світлодіодне заливне освітлення (заливка сцени), окремі елементи фронтального освітлення сцени та систему керування світловим обладнанням.

Грантові кошти у розмірі 2,3 млн грн для реалізації проєкту уже виділено Посольством Японії в Україні.  Ще 469 тис. грн на втілення проєкту скерують з обласного бюджету, таке рішення прийняли на сесії Львівської обласної ради. Дякуємо депутатському корпусу Львівської обласної ради та голові Ірина Гримак за підтримку наших ініціатив та сприяння у реалізації таких амбітних проєктів.

Попереду на нас чекає наполеглива праця над втіленням усього запланованого, та ми рішуче налаштовані і готові братись до справи, аби допомогти розвивати культурну галузь Карпатського регіону і Львівщини зокрема.