Для представників Львівщини провели інформаційний семінар щодо підготовки проєктних заявок

Продовжуємо серію інформаційних семінарів щодо підготовки проєктних заявок на конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 2.0.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Цього разу для представників громад Львівщини. Голова правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», голова Львівської обласної ради Ірина Гримак привітала учасників: «Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад – дієвий інструмент залучення коштів для розвитку ваших громад та загалом усього карпатського регіону. Львівська обласна рада зі свого боку зробила крок – підтримавши конкурс, виділивши фінансування на його реалізацію в межах Львівської області. Тепер ваше завдання – працювати над креативними ідеями і не втратити нагоди залучити додаткове фінансування на втілення ваших проєктів», – порадила учасникам навчання Ірина Гримак.

Понад 30 представників громад Львівщини отримали корисні поради від команди Асоціації Єврорегіон Карпати-Україна, зокрема щодо того, на які аспекти потрібно звернути особливу увагу, а чого краще уникати при підготовці проєкту. А для натхнення та мотивації учасників заходу розповіли також про кращі реалізовані проєкти, адже успішних кейсів з крутими результатами за 5 конкурсних наборів ми маємо чимало!

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Як зазначила виконавча директорка Асоціації Галина Литвин: «Наша філософія – формувати дієві і якісні проєктні команди в Карпатському регіоні, реальними проєктами демонструвати спроможність карпатських областей об’єднувати зусилля і творити якісні інструменти підтримки розвитку регіону».

Нагадаємо, прийом заявок на конкурс триває до 18 червня!