Ділимось успіхами бенефіціарів Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад

чПродовжуємо ділитись успіхами бенефіціарів Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

Оглядаючи результати реалізованих проєктів, вкотре переконуємось, що громади завдяки #карпатські_ініціативи_в_дії мають можливість вирішити актуальні проблеми та створити якісні умови життя. Так, проєкт Ставненської сільської ради «Безпечні Карпати» став одним із кроків, який створює доступну інфраструктуру для мешканців гірських територій. Результат цього проєкту презентували сьогодні – туристичну стоянку вздовж автомобільної дороги державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород.

«Переконана, що користь від встановленої стоянки отримають не лише мешканці громади, а й всі, хто їздить дорогою з Львівщини на Закарпаття. Сподіваюсь, що така зупинка виконуватиме свою функцію як для відпочинку подорожуючих, так і для підвищення безпеки користувачів транспортних мереж гірських районів», — зазначила Наталія Савка, керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

Стоянка розрахована на 3 автомобілі та 1 автобус, а також є машино-місце для маломобільної групи. Також на території стоянки є дві альтанки для відпочинку, урни для сміття, освітлення майданчика та прилеглої території.