Дали старт реалізації ще 13 проєктів в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад
Підписами на грантових договорах дали старт реалізації ще 13 проєктів в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад. Ще 13 громад Львівської області задокументували свою готовність втілювати переможні ідеї, а Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” в свою чергу, як організатори Конкурсу, забезпечить фінансування проєктів-переможців та належний моніторинг діяльності в межах проєктів.
«Програма унікальна в тому, що не лише допомагає громадам вирішувати проблеми у різних галузях, адже цим ми робимо Карпати туристично привабливими, безпечними, спортивними, а й готує якісні проектні команди на місцях, які готові боротися за грантові кошти», – зазначила голова Львівської обласної ради, голова правління Асоціації Ірина Гримак.
Галина Литвин, виконавча директорка Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” наголосила: «Щороку проєкти, які перемагають у нашому Конкурсі стають якіснішими, ідеї цікавішими, а результати втілених проєктів ціннішими для громад Карпат. Вірю, що усі проєкти будуть успішно реалізовані, а мешканці карпатського краю зможуть відчути і побачити, як покращується життя їхньої громади у сферах охорони здоров’я, безпеки, культури, спорту та туризму».
Важливо, що ідеї, які отримали фінансову підтримку в межах Програми реагують на потреби і виклики сьогодення. Так, наприклад 3 проєкти стосуються подолання наслідків COVID-19 шляхом придбання медичного обладнання у заклади охорони здоров’я міст Моршина, Борислава та села Старе Село. Ще 4 проєкти втілюватимуться для підвищення рівня безпеки у Карпатських громадах: зокрема переможці придбають спеціальне спорядження та обладнання для надзвичайників та модернізовуватимуть системи відеоспостереження. Стартують також 4 проєкти, що розвиватимуть історико-культурну спадщину Львівщини, зокрема це 2 ідеї Центру дослідження та збереження культурної спадщини», проєкт БФ “Спадщина”, що доповнить минулорічні досягнення з облаштування культурно-туристичного центру Сокіл та придбання обладнання та інвентарю для відділу образотворчого та ужиткового мистецтва та художньої Зразкової студії Радехівської школи мистецтв імені митрополита Андрея Шептицького. Розпочинати реалізацію проєктів можуть ГО «Євроінвест», що проводитимуть реконструкцію стадіону в селі Залокоть та БФ “Скарби Нації”, які популяризуватимуть природну спадщину Карпат, зокрема Верховинський Вододільний хребет
Додамо, що у 2021 році у кожній з чотирьох карпатських областей реалізовуватимуть по 20 проєктів, які фінансуватимуться за кошти державного та обласних бюджетів.