Бджолине «село» у Колочаві

Ви коли-небудь бачили бджолину школу? Так-так, саме школу, ми не помилилися. А ще млин і церкву?
Тепер у всіх охочих є унікальна можливість відвідати справжнє бджолине поселення! Завдяки проєкту «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні» на території Колочавської загальноосвітньої школи №2, що у присілку Брадолець з’явилася атракційна пасіка. Тут можна дізнатися цікавинки про бджільництво, його історію та еволюцію. Територія гарно облаштована – з доріжками та альтанкою – тож відвідини будуть максимально комфортними.
А ще в рамках реалізації проєкту в Колочаві створено постійно діючу виставку «Карпатська пасіка в історичному розрізі – від дуплянки до «розумного» вулика». Дуже цікаво простежити цю еволюцію, повірте, а краще самі перевірте.
Проєкт має на меті дослідження та збереження автохтонного медоносного виду бджоли – бджола карпатська. Також прагнемо більше розповісти про продукцію бджільництва та привернути увагу до такої професії як бджоляр чи бджолярка.
Проєкт реалізовують за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine
спільно Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна», ГО Карпатська Еко Пасіка ,Колочавською сільською радою , Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia “Pro Carpathia”.
Фото – Колочавська об’єднана територіальна громада