Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” оголошує конкурс дитячих малюнків “Збережи довкілля – розфарбуй мрію”

Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” оголошує конкурс дитячих малюнків «Збережи довкілля – розфарбуй мрію»!

Конкурс, приурочений до Всесвітнього Дня Землі, має на меті не лише розвинути творчі здібності дітей, а й привернути увагу до нагальних питань екології та спонукати бережливо ставитись до природи. Запрошуємо усіх креативних дітлахів активно брати участь, адже автори трьох найкращих робіт отримають приємні подарунки за свою творчість!

Отож, умови нашого конкурсу:

  • Малюнки повинні відповідати тематиці збереження довкілля, зокрема природного багатства національних природних парків;
  • Вік учасників до 14 років;
  • Триватиме прийом малюнків до 21 квітня 2021 року;
  • Малюнки потрібно надсилати у двох форматах:
    – фотографію малюнку на електронну пошту eku@ukr.net;
    – оригінал на адресу Асоціації: Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна”, вул. Винниченка, 12, м. Львів, 79008. Обов’язково зазначайте назву; прізвище, ім’я автора; вік автора; адресу (область, район, місто/село).

Результати конкурсу та імена щасливих переможців у трьох вікових категоріях ( до 7 років, 8-11 років та 12-14 років) ми оголосимо у День Землі, що святкують по всьому світу 22 квітня. Тож долучайтесь до конкурсу, не соромтесь виявляти свою творчість та цінуйте наше довкілля!

Конкурс організовано в рамках проєкту «Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат», що реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” спільно з НПП “Сколівські Бескиди”, Асоціацією для розвитку і промоції Підкарпаття “Про Карпатія” за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.