Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» допомагає природозаповідним територіям розвивати туристичний потенціал

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» допомагає природозаповідним територіям розвивати туристичний потенціал.

Для того, аби ще більше туристів приїжджали насолодитись природним багатством нашого регіону для персоналу Національного природного парку «Сколівські Бескиди» провели тренінг «Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат» в рамках однойменного транскордонного проєкту.

Експерт з туризму Олександр Коваль разом з учасниками заходу обговорили перспективи розвитку туризму природозаповідних територій, необхідність впровадження нових підходів, зокрема до надання послуг, та важливість маркетингової складової туристичних продуктів. Переконані, що інформація та поради, якими поділився експерт, допоможе працівникам НПП «Сколівські Бескиди» покращити якість надання туристичних послуг та знайти свої «магніти», що притягуватимуть відвідувачів з усієї країни.

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Проєкт «Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат» реалізується Національним природним парком «Сколівські Бескиди», Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна»  та Асоціації з Розвитку та Промоції Підкарпаття «Pro Carpathia» за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна.