Асоціація провела онлайн-навчання з підготовки заявок на конкурси обмінів в рамках Програми «Змінимо країну разом»

Близько 60 осіб взяло участь у нашому онлайн-навчанні щодо підготовки заявок для Конкурсу обмінів в рамках Програми «Змінимо країну разом».

Тішимось активності учасників, особливо із Закарпаття, адже така кількість учасників – це показник того, що Програма міжрегіональних обмінів важлива для представників культурної, освітньої та медійної сфери, а отже і цікавих проєктів цьогоріч сподіваємось отримати ще більше! Тим паче, що максимум актуальної інформації для підготовки та подачі заявки на конкурси сьогодні отримали.

Виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин розповіла учасникам навчань про результати реалізації Програми у 2018-2020 роках – а це 99 успішно реалізованих проєктів із загальним бюджетом понад 6 млн грн, обов’язкові умови отримання гранту у рамках Програми – те, хто може подавати заявки та які заходи фінансуватимуться за кожним із конкурсів, порядок подання проєктних заявок.

Програмна директорка Асоціації Ірина Луцюк дала поради щодо якісного формування проєктної заявки. Зокрема, учасники дізнались, які саме документи необхідні для подачі заявки, детально розглянули структуру описової частини та форму бюджету.

Переконані, що сьогодні учасники отримали не лише цінну інформацію, а й натхнення для написання креативних проєктів! Бажаємо усім успіху та чекаємо до 30 квітня на Ваші проєкти. #змінимо_країну_разом