Анонсуємо наступний концерт духовної музики

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» з приємністю анонсує наступний концерт духовної музики

9 жовтня чекаємо усіх охочих на Закарпатті.На території дерев’яної Церкви Святого Духа у мальовничому гірському селі Колочава прозвучать музичні твори у виконанні академічного камерного оркестру «Кантус». Початок концерту о 16:00 годині. Показуватимемо концерт також під час онлайн-трансляції за посиланням: https://youtu.be/73f0rohz8Sw

Також для гостей заходу перед концертом проведуть екскурсію Святодухівською церквою, яка сьогодні слугує Краєзнавчим музеєм села та зберігає пам’ять про колочавського розбійника-опришка Карпат Миколу Шугая та письменника Івана Ольбрахта.

Тож запрошуємо провести незабутній день разом із нами, відвідавши одну із сакральних пам’яток архітектури Карпат, які є не лише окрасою нашого регіону, а й цінним культурним надбанням!

Концерт організовано в рамках проєкту «Карпатський шлях дерев’яної архітектури – спільні дії для збереження та промоції історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння», що реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» та Підкарпатською Регіональною Організацією Туристичною за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна.