Активно працюємо над збереженням та промоцією історико-культурної спадщини Карпат

Продовжуємо активно працювати над збереженням та промоцією історико-культурної спадщини Карпат. Саме на цьому напрямку діяльності Асоціації зосередили сьогодні свою увагу. Адже маємо тут чимало досягнень та з радістю ними ділимося.

На засіданні Комісії культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради, виконавча директорка Асоціації Галина Литвин презентувала діючі проєкти міжнародної співпраці та грантових програм у сфері збереження історико-культурної спадщини.

Тішимось, що Програма ініціатив місцевих карпатських громад з кожним новим набором збільшує масштаби і за 4 конкурси 150 проєктів отримали додаткове фінансування. Що важливо, з усіх проєктів-переможців 41 втілено на Львівщині у сфері туризму та історико-культурної спадщини!

Окрім цього, на сьогодні Асоціація реалізує 17 проєктів транскордонного співробітництва за пріоритетом спадщина в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна. Зокрема це й уже добре відомі вам проєкти «Світ Карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат» та «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні».

Тож маючи вже великий багаж знань та досвіду ми готові продовжувати втілювати нові ідеї та співпрацювати #спільно_для_розвитку_Карпат .