Активно працюємо над промоцією дерев’яної архітектури Карпат

Активно працюємо над промоцією дерев’яної архітектури Карпат

Близько 30 осіб – учасників та експертів з Польщі та України – взяли участь у робочій зустрічі щодо розробки стратегії Карпатського шляху дерев’яної архітектури. В рамках заходу відбулась презентація напрацювань Стратегії, польські представники поділились досвідом щодо функціонування та розвитку туристичних маршрутів у Польщі, а також учасникам акцентували увагу на інструментах промоції проєкту, зокрема на те як, де, і якою мовою представити проєкт та його результати.

Під час зустрічі презентували українську частину транскордонного туристичного маршруту дерев’яними храмами. Зазначимо, що повний українсько-польський маршрут буде презентовано 22 жовтня на підсумковій конференції проєкту.

На зображенні може бути: 2 людини та люди сидять

На зображенні може бути: 3 людини та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа, сидить та у приміщенні

Захід організовано в рамках проєкту «Карпатський шлях дерев’яної архітектури – спільні дії для збереження та промоції історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння», який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» спільно з Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми Польща – Білорусь – Україна.