Активні “вело” вихідні у компанії “Єврорегіон Карпати – Україна”

У нас були активні «вело» вихідні, а у вас?

30-31 жовтня відбулися два велосипедні тури Розточчям. Цього разу маршрути пролягали зі Львова до Верещиці через Ведмежий притулок Домажир та зі Львова до Івано-Франкового. Любителі велотуризму могли обрати для себе комфортну дистанцію: професіонали вирушали зі Львова, а це майже 80 км від фінішної точки, новачки – проїхали близько 25 км. У цих велопрогулянках команда Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» – не лише як організатори, а й безпосередні учасники велопробігу. Чудова компанія, сприятлива погода, красиві локації та дружня атмосфера зробили вихідні справді незабутніми! Із радістю покажемо вам світлини з велопробігів, аби поділитись враженнями від велопрогулянок та зарядити на активний робочий тиждень.

Радіємо, що до велопробігу долучились члени і партнери Асоціації: Яворівська районна рада, Управління туризму і курортів ЛОДА, FCC “Галицькі Леви” Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Велопробіг організували у рамках проєкту “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”, що реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з гміною Замость, Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Яворівським національним природним парком, Любельським воєводством, Розточанським національним парком за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 ЄІС