Працюємо над розробкою стратегії Карпатського шляху дерев’яної архітектури
Сакральна дерев’яна спадщина – безцінне багатство Карпатського краю і наше завдання його не просто зберегти у пам’яті чи на світлинах, а відновити первозданий вигляд, аби цими пам’ятками могли милуватися і наступні покоління!
Саме тому Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» спільно з партнерами працює над стратегією Карпатського шляху дерев’яної архітектури.
У четвер, 6 травня, відбудеться робоча зустріч з експертами зі збереження дерев’яної культурної спадщини, архітекторами, фахівцями з промоції з України та Польщі (які у зв’язку з карантинними обмеженнями приєднаються онлайн), щоб спільно працювати над цим важливим документом для карпатського регіону по обидва боки кордону.
“Наше спільне завдання зробити Карпатський шлях дерев’яної архітектури не просто черговим путівником чи картою, а ще одним самобутнім магнітом, який приверне увагу мандрівників з різних куточків світу, адже дерев’яна сакральна спадщина – це те, що неабияк вирізняє карпатський край і щодо архітектури, і щодо традицій”, – зауважує виконавча директорка Асоціації Галина Литвин.
Робоча зустріч відбудеться в межах проєкту «Карпатський шлях дерев’яної архітектури – спільні дії для збереження та промоції історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння», який Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна»реалізовує спільно з Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна.