11 проєктів для розвитку громад карпатського регіону стартували на Івано-Франківщині

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні#карпатські_ініціативи_в_дії – 11 проєктів для розвитку громад карпатського регіону стартували на Івано-Франківщині.

В межах Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», тривають підписання грантових договорів із переможцями конкурсних наборів 2021. Сьогодні цей важливий крок на шляху до втілення проєктної ідеї у життя зробили разом із ще 11  переможцями з Івано-Франківської області.

Радіємо, що разом з громадами Прикарпаття зможемо реалізувати:

2 проєкти для розвитку медичної галузі – завдяки проєктам буде придбано спеціальне обладнання у заклади охорони здоров’я селищ Богородчани та Лисець

3 проєкти для розвитку спорту у гірських громадах – зокрема у селі Дзвиняч облаштують тренажерну залу, а популяризуватимуть спорт Івано-Франківська обласна організація «Молода Просвіта» та Спортивна громадська організація «Скеля»

2 проєкти, які сприятимуть розвитку безпечних умов у Рогатинській громаді та у місті Калуш

3 проєкти, що популяризують багату історико-культурну спадщину краю

1 проєкт щодо створення онлайн-бізнес платформи, який втілюватимуть представники Коломийської територіальної громади.

Вітаємо усіх сьогоднішніх підписантів та бажаємо успішної реалізації задуманого! З нетерпінням чекаємо на надихаючі результати та успіхи ваших проєктів.