Безпека понад усе❗️

 

2️⃣7️⃣ серпня провели робочу зустріч в рамках проекту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні»*.

🧯Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” разом із представниками партнерів активно попрацювали над розробкою спільної стратегії попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні🚒. На попередній зустрічі було проведено глибокий аналіз поточного стану, сильних та слабких сторін, ризиків та загроз. На основі цих даних, а також базуючись на інформації, підготованій кожним партнером, змогли чітко окреслити яким повинен бути спільний документ📕. Визначена структура, тематика, обсяг стратегії та індикатори успішності її виконання.

Ми впевнені, що спільно вдасться створити документ, який матиме реальне прикладне значення і зробить Карпатський Єврорегіон ще безпечнішим для кожного з вас👨‍🚒👩‍🚒.

*Проект спільно реалізовують ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” , Головне управління ДСНС України у Львівській областіУправління ДСНС України в Івано-Франківській областіУправління ДСНС України у Закарпатській області, Воєводська комендатура Державної пожежної служби у Ряшеві за фінансової підтримки CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine